Szklane bombki choinkowe

Bombki choinkowe

Bombki choinkowe nie tylko na choinkę

bombki choinkowe

Szklane bombki nie tylko na choinkę. Jak wyeksponować?

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z rodzinną, niepowtarzalną aurą, magią wspólnie spędzonych dni świątecznych oraz masą przygotowań! Jednym z nieodłącznym elementów powstania świątecznej atmosfery jest pięknie przyozdobiona choinka w szklane bombki choinkowe. Warto też pamiętać o dekoracjach świątecznych rozmieszczonych w różnych zakątkach naszego domu domu - na ścianach, półkach, czy też stołach. Jak zatem udekorować naszą choinkę świąteczną, aby nie tylko zwracała uwagę, przynosiła radość wszystkim domownikom, ale także wpisywała się w obecne trendy w dekoracjach świątecznych?

Bombki ręcznie robione

W tym roku strzałem w dziesiątkę okazują się być bombki choinkowe ręcznie robione. Bombki typu hand-made cechują się niepowtarzalnością, są unikatowe i odzwierciedlają talent i kreatywność ich autora. Są zdecydowanie przeciwieństwem bombek z masowej produkcji - decydując się na takie szklane bombki prawdopodobieństwo, że w domu naszych sąsiadów zawisną takie same spada do zera, a przecież chcemy się wyróżnić, prawda?

Bombki przezroczyste

Wśród czegoś takiego jak bombki choinkowe ręcznie malowane najmodniejsze okazują się bombki przezroczyste - transparentne, manualnie zdobione różnymi technikami bańki na choinkę zdecydowanie robią furorę. Z jednej strony przezroczystość nadaje dekoracji lekkość i niewymuszoność, z drugiej natomiast wykończenie hand-made odpowiada za wyjątkowy charakter ozdoby.

Bombki białe

Uwagę zwracają także bombki białe. Ozdoby w eleganckim, nieprzekombinowanym stylu i stonowanym kolorze, które z pewnością sprawdzą się, jeśli swój dom utrzymujesz w minimalistycznej kompozycji. Takie bańki na choinkę będą idealnie współgrać z innymi dekoracjami w kolorze złota, czerwieni oraz czerni, tworząc spójną, wyszukaną całość. Dzięki wyborze wyżej wymienionymi typów bombek, będziemy mogli połączyć bożonarodzeniową tradycję z nowoczesnością. Zadbajmy o to, by coroczne ubieranie świątecznej choinki wpisywało się w najmodniejsze trendy. Pozwólmy na to, aby choinka - jeden z symboli świąt Bożego Narodzenia mógł zamienić się w dzieło sztuki.

bombki choinkoweszklane bombkibombki choinkowe ręcznie robionebombkibombki choinkowe ręcznie malowanebombki przezroczystebańki na choinkębombki białe

Powiązane wpisy

Bombki szklane sklep internetowy

bombki szklane sklep internetowy to dobry pomysł

Bombki na choinkę

Jak wyeksponować bombki na choinkę

Szklane bombki na prezent

Szklane bombki to magia świąt. Podaruj ją bliskim