Szklane bombki choinkowe

Bombki na choinkę

Jak wyeksponować bombki na choinkę

bombki na choinkę

Bombki na choinkę ozdobą Bożego Narodzenia

Bombki na choinkę to jeden z nieodłącznych symboli Bożego Narodzenia. Ich historia sięga XIX wieku. Powstały, by zastąpić popularne wówczas ozdoby choinkowe - orzechy, cukierki bądź jabłka. Początkowo imitowały one właśnie te kształty, dziś natomiast bombki świąteczne przybierają coraz bardziej wymyślne wzory. W sklepach z dekoracjami świątecznymi można znaleźć szklane bombki w wielu kształtach. O rozmaitych wielkościach, zdobione w różny sposób i wykonane z różnych materiałów.

Jak wyeksponować bombki?

Najprostszym sposobem na wyeksponowanie naszych bombek jest po prostu choinka. Zależnie od jej wielkości warto zastanowić się nad ilością bombek, które chcemy powiesić. Ubierając ją, warto rozplanować taki układ ozdób, aby bombki choinkowe ręcznie malowane znalazły się z przodu, na wysokości oczu, tak, by mogły przyciągać i cieszyć nasz wzrok. Bombki na choinkę w jasnych wersjach kolorystycznych będą dobrze wyglądać na tradycyjnej choince, natomiast ciemniejsze kolory bardzo ładnie prezentują się na białych choinkach.

Jeśli chcemy, aby bombka znalazła się na świątecznym stole, dobrym rozwiązaniem będzie stroik. Można go kupić i ewentualnie dołożyć swoją bombkę lub wykonać samodzielnie. Podczas układania kompozycji w stroiku dobrze sprawdzą się bombki choinkowe ręcznie robione. Niekoniecznie szklane, ale także te wykonane z innych materiałów - np. drewniane czy materiałowe.

Stojak na bombki

Dla osób, które nie chcą lub z pewnych względów nie mogą ubrać choinki idealny jest stojak na bombki. Na rynku można dostać wiele wzorów stojaków. Od podstawowych, mieszczących jedną bombkę, przez stojaki w kształcie choinki, po wymyślne stojaki - sanie czy stojaki - mikołaje. Na stojaku bardzo ładnie będą prezentowały się przezroczyste bombki, podobnie jak na girlandzie świątecznej, którą tak samo jak przypadku stroika, możemy kupić lub zrobić. bombka na stojaku to także świetny pomysł na prezent dla szefa, koleżanki z pracy lub dalekiego wujka.

Bombki świąteczne to niewątpliwie jedne z najładniejszych ozdób świątecznych. Warto więc zadbać o ich ekspozycję, tak, aby nie zniknęły w gąszczu lampek, łańcuchów, figurek i innych gadżetów.

bombki na choinkębombki na choinkęozdoby choinkowebombkiszklane bombkibombki choinkowe ręcznie malowanebombkabombki choinkowe ręcznie robionestojak na bombkistojaki w kształcie choinkibombka na stojakubombki świąteczne

Powiązane wpisy

Bombki szklane sklep internetowy

bombki szklane sklep internetowy to dobry pomysł

Bombki choinkowe

Bombki choinkowe nie tylko na choinkę

Szklane bombki na prezent

Szklane bombki to magia świąt. Podaruj ją bliskim

Lampki choinkowe

Lampki choinkowe i szklane bombki na choinkę